DESA DEVELOPMENT

MARZENIA MIERZONE W METRACH KWADRATOWYCH!

O FIRMIE

Deweloper godny zaufania

DESA Development to doświadczona firma deweloperska, prowadząca działalność od 2014 roku. Firma powstała w wyniku połączenia pasji i bogatego doświadczenia w realizacjach procesów budowlanych wielorodzinnych i jednorodzinnych.

Realizujemy kompleksowe projekty inwestycyjne w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Działalność spółki obejmuje całość procesu deweloperskiego, co przekłada się na bezpieczeństwo finansowe naszych klientów i kompleksową realizację każdej inwestycji. Współpracujemy z renomowanymi biurami architektonicznymi i kompleksowo realizujemy proces budowlany – od projektu po wykończenie wnętrz.

NASZ ZESPÓŁ

Urszula_Kwietniewska
Urszula Kwietniewska

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Adriana_Czerwinska
Adriana Czerwińska

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Patrycja_Ogiermann
Patrycja Ogiermann

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI I ROZLICZEŃ

Grzegorz_Jaron
Grzegorz Jaroń

KIEROWNIK BUDOWY

Damian_Haladyn
Damian Haladyn

KOORDYNATOR BUDOWY

WARTO NAS WYBRAĆ

Gwarantujemy klientom wsparcie we wszystkich najważniejszych etapach budowy oraz zapewniamy najwyższą jakość realizacji inwestycji.

Dotrzymujemy obietnic złożonych naszym Klientom – współpraca z nami to gwarancja terminowej realizacji planowanych etapów, wysokiego standardu wykończenia i bezpieczeństwa finansowego. O wysokiej efektywności naszych działań najlepiej świadczą zrealizowane projekty i szerokie grono zadowolonych Klientów, którzy z naszą pomocą mieszkają dziś już w swoich wymarzonych domach i mieszkaniach.

Nasze inwestycje zachwycają wysokim standardem i zadziwiają świetnymi cenami! Z wysoką dbałością dobieramy materiały, z których powstają nasze inwestycje, a dzięki zaufanemu gronu profesjonalnych partnerów mamy pewność, że każdy projekt jest realizowany przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii i nowoczesnych rozwiązań.

Dzięki temu nasza oferta nieruchomości jest unikalna i wyjątkowo atrakcyjna, przy jednoczesnej gwarancji komfortu, bezpieczeństwa, energooszczędności i długowieczności każdej nieruchomości przy najbardziej atrakcyjnych cenach.

Nasze inwestycje powstają w oparciu o długoletnie doświadczenie naszego zespołu i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców.

Wiemy, że spoczywa na nas odpowiedzialność za realizację marzeń wielu rodzin, dlatego tworzymy miejsca idealne do życia – nie tylko pod względem lokalizacji i zastosowanych technologii, ale także niejednokrotnie dostosowując naszą ofertę do indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów.