Park Korfantego | Siemianowice Śląskie
2 sierpnia 2019
Park Łokietka – Budynek D | Siemianowice Śląskie
30 sierpnia 2018
 
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

ZIELONY BYTKÓW

Sprzedaż zakończona - Domy w zabudowie
bliźniaczej i szeregowej

Nowoczesne, ekskluzywne osiedle w Siemianowicach Śląskich. Poczuj klimat prawdziwego domu z dala od miejskiego zgiełku!

Zielony Bytków to stworzone przez DESA Development komfortowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej o powierzchniach: 100 m2, 120 m2, 130 m2, 140 m2 i 170 m2. Niebanalna forma architektoniczna, wysoki standard wykończenia, ponadczasowa kolorystyka elewacji, duże przeszklenia, tarasy oraz doskonałe materiały użyte do budowy to znaki szczególne tej inwestycji. W bliskim sąsiedztwie Osiedla znajduje się teren Parku Śląskiego, który zapewnia aktywne spędzenie czasu wolnego. Spokojna, malownicza lokalizacja, otoczenie zieleni oraz doskonały dojazd i bliskość kluczowych punktów – Zielony Bytków doskonale spełnia kryteria nowoczesnego stylu życia!

W otoczeniu zieleni, a jednocześnie doskonale skomunikowane, gwarantujące wygodę i nowoczesne rozwiązania, niezależnie od stylu życia nowych mieszkańców.

W bliskim sąsiedztwie Osiedla znajduje się teren Parku Śląskiego, który zapewni aktywne spędzenie czasu wolnego.

Doskonale skomunikowana sieć dróg pozwala na szybki i sprawny dojazd do sąsiadujących Katowic i Chorzowa, a także do głównych tras A4 oraz DTŚ oraz Portu Lotniczego Katowice - Pyrzowice.