Zielony Bytków – Domy Szeregowe | Siemianowice Śląskie
30 sierpnia 2018
 
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

PARK KORFANTEGO

W trakcie sprzedaży - atrakcyjna oferta
dla poszukujących mieszkań

PARK KORFANTEGO to nowy, prestiżowy adres na mapie Siemianowic Śląskich - zachwycający urokliwą zielenią i nowoczesnymi, komfortowymi wnętrzami. Nowy obiekt będzie wyróżniał się zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań, wysoką estetyką i wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów gwarantujących energooszczędność, bezpieczeństwo i długowieczność budynku. Atrakcyjność lokali podnosi funkcjonalny układ pomieszczeń, dający szerokie możliwości aranżacyjne oraz liczne udogodnienia dostosowane do nowoczesnego trybu życia. Do każdego lokalu będzie przynależeć balkon, przestronny taras lub uroczy ogródek. To doskonała inwestycja, będąca atrakcyjną ofertą dla poszukujących mieszkań.

Oferta nieruchomości PARK KORFANTEGO obejmuje 79 mieszkań o powierzchniach od 30 m2 do 120 m2, w doskonałej lokalizacji przy ulicy Korfantego 18 w Siemianowicach Śląskich.

W otoczeniu zieleni, a jednocześnie doskonale skomunikowane, gwarantujące wygodę i nowoczesne rozwiązania, niezależnie od stylu życia nowych mieszkańców.

Park Korfantego znajduje się w bezpośrednim otoczeniu jednych z najpiękniejszych terenów zielonych na Śląsku – Lasku Bytkowskiego i Parku Śląskiego.

PARK KORFANTEGO to 79 komfortowych mieszkań o powierzchniach od 30 m² do 100 m², w doskonałej lokalizacji przy ulicy Korfantego 18 w Siemianowicach Śląskich