WYGODNE FINANSOWANIE

Bezpieczeństwo
i nowe możliwości!

Podczas zakupu mieszkania lub domu z oferty DESA Development, nasi klienci mogą skorzystać z unikalnej usługi indywidualnego wsparcia eksperta finansowego.


Doradca wesprze Państwa w wyborze najlepszej oferty wśród wielu dostępnych produktów finansowych oferowanych przez 20 banków, zapewni bezpieczną i kompleksową realizację formalności oraz będzie do Państwa dyspozycji na każdym etapie realizacji projektu, by zapewnić wygodne finansowanie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i oczekiwań.


Gwarancja satysfakcji


Dbając o wysoką jakość obsługi, nasz doradca pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej dostosowanej do Państwa potrzeb.

DESA DEVELOPMENT

Spełniamy marzenia. Realizujemy plany. Budujemy zaufanie.

Zakres czynności Doradcy przy obsłudze transakcji obejmuje wstępną ocenę zdolności kredytowej, wybór najbardziej korzystnej oferty z punktu widzenia indywidualnych potrzeb, pomoc w skompletowaniu niezbędnych dokumentów, przygotowanie i dostarczenie wniosku kredytowego wraz z kompletem dokumentów do Banku oraz negocjowanie warunków cenowych obejmujące także wnioskowanie o odstępstwa.

Podczas całego procesu finansowania nasz Doradca jest do Państwa dyspozycji: na bieżąco informuje o aktualnej sytuacji w związku z procesowaniem wniosku kredytowego, przekazuje do zapoznania się treść decyzji kredytowej oraz umowy kredytowej oraz wyjaśnia wszystkie zapisy umowy kredytowej. Na Państwa życzenie, nasz Doradca może być obecny w Banku w trakcie podpisywania umowy kredytowej. Usługi Doradcy obejmują również wyjaśnienie możliwości skorzystania z programu Mieszkanie dla Młodych (MDM).

 
WYGODNE FINANSOWANIE

Wsparcie certyfikowanego Doradcy Kredytowego


 
 
 
DORADCA FINANSOWY

Wojciech Gołda

Chorzowska 108. Pokój 103.
40-121 Katowice
( +48 ) 503 515 504